Kompleksowe pranie tapicerki w samochodzie

pranie tapicerki szczecin

Kosmetyka samochodowa obejmuje wiele zagadnień. Bardzo ważne jest dbanie o wygląd zewnętrzny pojazdu. Zadbany i lśniący lakier jest jednym z nich. Utrzymywanie go w czystości i pokrywanie warstwami ochronnymi zachowa go na długo w dobrym stanie. Zmniejszy się prawdopodobieństwo wystąpienia korozji. Odnosi się to do aut osobowych, jak i busów. Istotne jest również dbanie o wnętrze auta. Wyprana tapicerka wygląda znacznie estetyczniej i zachęcająco. Pozytywnie wpływa na komfort jazdy.

Pranie tapicerki w samochodzie osobowym

Skorzystanie z profesjonalnego prania tapicerki przyniesie naszemu autu same korzyści. Zdecydowanie poprawi komfort przebywania za kierownicą. Nasi pasażerowie również odczują pozytywną zmianę. Warto sprecyzować, jakie usługi wchodzą w skład prania tapicerki.
• Odkurzanie wnętrza samochodu. Obejmuje wszystkie trudno dostępne miejsca.
• Staranne likwidowanie ciężkich zabrudzeń.
• Dokładne pranie siedzeń, podłogi i tapicerki.
• Wywabianie plam, czyszczenie wnętrza gorącą parą. Mycie wykładziny i elementów plastikowych wraz z konserwacją.
• Naniesienie na tapicerkę impregnatu oraz preparatu anty-alergicznego.
• Eliminacja nieprzyjemnych zapachów poprzez rozpylenie ozonu wewnątrz pojazdu.
• Dokładne mycie szyb wewnątrz i na zewnątrz samochodu.
• Staranne pranie dywaników.

Równie szeroki zestaw prac obejmuje pranie tapicerki skórzanej. Dokładne umycie tej wersji tapicerki wymaga użycia miękkiej szczotki, gąbki lub szmatki. Stopień zbrudzenia decyduje o wyborze konkretnej opcji. Do wyboru jest:
• usuwanie zanieczyszczeń z wykorzystaniem odkurzania i wydmuchiwania nie pomijając wszystkich zakamarków,
• pranie wykładziny bagażnika, czyszczenie siedzeń, boczków drzwiowych, skórzanego kokpitu,
• dokładnie wypraną tapicerkę pokrywa się warstwą impregnatu. Zapewnia skórze ochronę przed wyschnięciem i powstawaniem uszkodzeń.

Jeżeli mieszkasz na terenie Rzeszowa, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą czyszczenia tapicerki pod adresem myjnia-rzeszow.pl.

pranie tapicerki samochodowej Szczecin

Zadbany bus

Oczywiście tak profesjonalne usługi firmy mogą wykorzystać również właściciele busów, lub osoby prowadzące wypożyczalnie ich wypożyczalnie. Posprzątany bus skutecznie przyciągnie nowych pasażerów, którzy będą zadowoleni z usług wypożyczalni. Czyszczenie busa to kilka ważnych usług. Odplamianie i konserwacja materiału oraz czyszczenie wykładziny wraz z elementami plastikowymi wnętrza. Wykorzystuje się do tego gorącą parę. Możliwe jest też zamówienie pokrycia tapicerki impregnatem oraz preparatem anty-alergicznym. Cenną usługą jest usunięcie nieprzyjemnego zapach z wnętrza busa. By to osiągnąć używa się ozonowania. Tak kompleksowe sprzątanie busa warto wzbogacić o odgrzybianie klimatyzacji. Każdy jadący busem pasażer będzie chroniony przed oddziaływaniem szkodliwych dla zdrowia grzybów.

Jak widać po opisywanych powyżej zagadnieniach, wachlarz usług związanych z praniem tapicerki jest bardzo szeroki. Niezależnie od tego czy jest ona skórzana czy wykonana z innych materiałów. Profesjonalna myjnia posiada sprzęt i preparaty dopasowane do każdego rodzaju materiału. Dzięki temu może zagwarantować wykonanie każdego zlecenia. Jej pracownicy dysponują wiedzą pozwalającą usunąć niemal każde zabrudzenia. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.