Kompleksowe pranie tapicerki w samochodzie

pranie tapicerki wrocław

Kosmetyka samochodowa obejmuje wiele zagadnień. Bardzo ważne jest dbanie o wygląd zewnętrzny pojazdu. Zadbany i lśniący lakier jest jednym z nich. Utrzymywanie go w czystości i pokrywanie warstwami ochronnymi zachowa go na długo w dobrym stanie. Zmniejszy się prawdopodobieństwo wystąpienia korozji. Odnosi się to do aut osobowych, jak i busów. Istotne jest również dbanie o wnętrze auta. Wyprana tapicerka wygląda znacznie lepiej i pozytywnie wpływa na komfort jazdy.

Pranie tapicerki w samochodzie osobowym

Korzystanie z profesjonalnego prania tapicerki przyniesie naszemu samochodowi same korzyści. Zdecydowanie poprawi komfort przebywania za kierownicą. Nasi pasażerowie również odczują pozytywną zmianę. Warto sprecyzować, jakie usługi wchodzą w skład prania tapicerki.

Podstawowe czynności obejmujące usługę czyszczenia tapicerki:
• Odkurzanie wnętrza samochodu. Obejmuje wszystkie trudno dostępne miejsca.
• Staranne likwidowanie ciężkich zabrudzeń.
• Dokładne pranie siedzeń, podłogi i tapicerki.
• Wywabianie plam, czyszczenie wnętrza gorącą parą. Mycie wykładziny i elementów plastikowych wraz z konserwacją.
• Naniesienie na tapicerkę impregnatu oraz preparatu antyalergicznego.
• Eliminacja nieprzyjemnych zapachów poprzez rozpylenie ozonu wewnątrz pojazdu.
• Dokładne mycie szyb wewnątrz i na zewnątrz samochodu.
• Staranne pranie dywaników.

pranie tapicerki samochodowej we Wrocławiu

Pranie ekstrakcyjne to niezwykle skuteczna metoda pielęgnacji wnętrza auta. Firma Limon oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej na terenie Wrocławia (Fabryczna), jak i w Kątach Wrocławskich. Do zabiegu wykorzystywana jest innowacyjna maszyna Powr-Flite.

Równie szeroki zestaw prac obejmuje pranie tapicerki skórzanej. Dokładne umycie tej wersji tapicerki wymaga użycia miękkiej szczotki, gąbki lub szmatki. Stopień zbrudzenia decyduje o wyborze konkretnej opcji. Do wyboru jest:
• usuwanie zanieczyszczeń z wykorzystaniem odkurzania i wydmuchiwania, nie pomijając żadnych zakamarków,
• pranie wykładziny bagażnika, czyszczenie siedzeń, boczków drzwiowych, skórzanego kokpitu,
• dokładnie wypraną tapicerkę pokrywa się warstwą impregnatu, który zapewnia skórze ochronę przed wyschnięciem i powstawaniem uszkodzeń.

Pranie tapicerki w busie

Usługi firmy czyszczącej mogą wykorzystać również właściciele busów lub osoby prowadzące wypożyczalnie. Posprzątany bus skutecznie przyciągnie nowych pasażerów, którzy będą zadowoleni z usług wypożyczalni. Czyszczenie busa to kilka ważnych czynności – odplamianie i konserwacja materiału oraz czyszczenie wykładziny wraz z elementami plastikowymi wnętrza. Wykorzystuje się do tego gorącą parę. Możliwe jest też zamówienie pokrycia tapicerki impregnatem oraz preparatem antyalergicznym. Warto też skorzystać z usuwania nieprzyjemnego zapach z wnętrza busa. By to osiągnąć używa się ozonowania. Tak kompleksowe sprzątanie busa można wzbogacić o odgrzybianie klimatyzacji. Każdy jadący busem pasażer będzie chroniony przed oddziaływaniem szkodliwych dla zdrowia grzybów.

Jak widać po opisywanych powyżej zagadnieniach, wachlarz usług związanych z praniem tapicerki jest bardzo szeroki. Niezależnie od tego czy jest ona skórzana czy wykonana z innych materiałów – profesjonalna ekipa sprzątająca posiada sprzęt i preparaty dopasowane do każdego z nich. Pracownicy dysponują wiedzą pozwalającą usunąć niemal każde zabrudzenia.