Najbardziej zaawansowany motocykl BMW w 2021 roku

wynajem motocykla turystycznego

Motocykle BMW bez wątpienia plasują się wysoko w rankingu najlepszych na rynku pojazdów mechanicznych. Marka BMW słynie z urządzeń najwyższej klasy, które są niezawodne.

Motocykle BMW – najwyższa klasa w najlepszym wydaniu 

 Motocykle BMW charakteryzują się nowoczesnym, a zarazem też bardzo oryginalnym designem. Swoją niezawodność zawdzięczają doskonałym parametrom, które zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Motocykle marki BMW sprawdzają się na najróżniejszych typach dróg – trasach międzymiastowych, jak i na wymagającym terenie. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy pasjonata dwóch kółek znajdzie urządzenie odpowiednio dobrane do swoich potrzeb. Motocykle BMW nadają się dla każdego – zarówno początkujących miłośników ekstremalnej jazdy i zawodowców, którzy oczekują od maszyny czegoś więcej. Wysoka jakość, połączona z najlepszymi parametrami sprawia, że nawet doświadczeni motocykliści docenią jakość urządzeń marki BMW. Motocykle tej marki to bez wątpienia kwintesencja doskonałości, która gwarantuje komfortową jazdę i zarazem też bezpieczeństwo. 

wypożyczenie motocykla

Najbardziej zaawansowany motocykl BMW w 2021 roku

W 2021 roku najbardziej zaawansowanym motocyklem marki BMW stał się najnowszy model GS 1250. Maszyna charakteryzuje się znakomitymi parametrami, które przewyższają inne urządzenia. Motocykl BMW GS 1250 posiada zwiększoną pojemność silnika, w porównaniu do swojego poprzednika, która wynosi aż 1254 cm3. Rozwiązanie to pozytywnie wpłynęło na wydajność motocykla, która widocznie się zwiększyła i wynosi 100kW (136KM) przy 7,750 obrotach na minutę. System zmiennych faz rozrządu zapewnia znakomite przekazywanie mocy, niezależnie od prędkości obrotowych silnika – moc doskonale przekazywana jest zarówno przy wysokich, jak i niskich obrotach.

Oprócz tego silnik motocykla BMW GS 1250 posiada inne walory – jest dwucylindrowy, wyposażony w podwójny wałek rozrządu i jeden wałek wyrównoważający, a cały system chłodzony jest powietrzem oraz cieczą. Maksymalny moment obrotowy wynosi 143 nanometry przy 6,250 obrotach na minutę. Ponadto motocykl wyróżnia elektroniczny wtrysk paliwa, który odpowiada za niezawodne sterowanie silnikiem. Maksymalna prędkość, którą osiąga BMW GS 1250 to ponad 200 km na godzinę. Średnie zużycie paliwa wynosi 4,75 litra na 100 km, a do tankowania używa się benzyny bezołowiowej 95. Emisja COwedług WMTC wynosi 110g na km. Regulowany katalizator trójdrożny, w który została wyposażona maszyna, spełnia normy emisji spalin Euro EU4. 

Warto wspomnieć, że motocykl BMW GS 1250 posiada trójfazowy alternator o mocy 508 W, jak i bezobsługowy akumulator o parametrach 12V/11,8 Ah. Uniwersalność maszyny sprawia, że sprawdzi się doskonale na każdej trasie – międzymiastowej, jak i w terenie, zaś najlepsze parametry są gwarancją komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.

wynajem motocykli

BMW GS 1250 – gdzie można wynająć ten model?

Moto Adventure to firma oferująca wynajem BMW GS 1250 i innych modeli jednośladów tej marki. Ich oferta jest niezwykle rozbudowana, a jednym z motocykli we flocie Moto Adventure jest właśnie BMW GS 1250. Firma funkcjonuje na terenie całego kraju, dając możliwość wytestowania dowolnej, wybranej maszyny. Z pomocą doświadczonych przewoźników, Moto Adventure dostarczy motocykl bezpośrednio do klienta. Firma dobrze zna potrzeby pasjonatów motoryzacji, oferując im wynajem najlepszych maszyn. 

Wszystkie motocykle marki BMW charakteryzuje najlepsza jakość, która połączona z doskonałymi parametrami gwarantuje niesamowite emocje. Ponadto jazda takim pojazdem jest bardzo bezpieczna  i wygodna. Moto Adventure otwiera każdemu klientowi drzwi do motocyklowych przygód, przepełnionych niezapomnianymi wrażeniami i adrenaliną. Moto Adventure oferuje wyłącznie motocykle w doskonałym stanie technicznym i niskich przebiegach. Maszyny są zatem zawsze przygotowane na intensywną, długą jazdę na każdym terenie.